Menu
Your Cart
Sabiedrības ar ierobežotu atbildību „DUO LITE” mājaslapā  www.volts.lv tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu mājaslapas darbību, personalizētu saturu un analizētu datu plūsmu. Noklikšķiniet zemāk, lai piekristu sīkdatņu izmantošanai tīmeklī. Ja vēlaties iepazīties ar sīkdatņu politiku vai atsaukt savu piekrišanu visām vai dažām no sīkdatnēm, lūdzu, skatiet sīkdatņu politiku.

Apple AirPods 2 with Charging Case

Apple AirPods 2 with Charging Case
Apple AirPods 2 with Charging Case
Apple AirPods 2 with Charging Case
Apple AirPods 2 with Charging Case
Apple AirPods 2 with Charging Case
Apple AirPods 2 with Charging Case
Apple AirPods 2 with Charging Case
Apple AirPods 2 with Charging Case

Jauni brīnumi.

Ar ilgāku sarunu  AirPods bezvadu austiņu lietošana ir kļuvusi par vēl nebijušu piedzīvojumu. Vienkārši izņem tās no kārbiņas un sāc lietot ar visām savām ierīcēm. Ieliec tās ausīs, un tās vienā mirklī izveidos savienojumu, radot ap tevi bagātīgu augstas kvalitātes skaņas telpu. Patiešām brīnumaini.

Bezvadu pilnība.

Viens vienīgs pieskāriens, un AirPods ir ieslēgtas, iestatītas unsavienotas. Tikpat vienkārša ir arī to lietošana. Tās spēj sajust, kad ir tavās ausīs, un ieturēt pauzi, kad tās izņem. Klausies no sava iPhone, iPad vai Mac – AirPods skaņa vienmēr būs lieliska.

Jauda, ko gribas dzirdēt.

AirPods darbina pilnīgi jaunais Apple H1 austiņu procesors. Tāpēc tās veido ātrāku un stabilāku bezvadu savienojumu ar tavām ierīcēm – līdz 2x ātrāk pārslēdzas starp aktīvām ierīcēm un 1,5x ātrāk savienojas tālruņa zvanu gadījumā. H1 procesors gādā arī par 30 % mazāku aizturi spēļu laikā. Lai ko tu darītu – spēlētu spēles, klausītos mūziku vai baudītu podkāstus – tevi priecēs augstākas kvalitātes skaņa.

Uztver, kad gribi klausīties.

Optiskie sensori un kustību akselerometri darbojas kopā un automātiski kontrolē tavu skaņas piedzīvojumu, ieslēdz mikrofonus tālruņa zvaniem un liek AirPods austiņām skanēt, līdzko tās ir tev ausīs. Tu vari ievietot ausīs tikai vienu vai abas AirPods austiņas un sākt mūzikas atskaņošanu vai pāriet pie nākamā skaņdarba, vienkārši divreiz piesitot.

Sadzird, kad gribi runāties.

Kad tu ierunājies, runas atpazīšanas akselerometrs ieslēdz divus signālvērsuma mikrofonus, kas koncentrējas uz tavu balsi, un pieklusina apkārtējos trokšņus.

Noliksi – uzlādēsies.

Vari uzpildīt AirPods austiņu akumulatorus, vienkārši noliekot jauno AirPods bezvadu uzlādes kārbiņu uz lādēšanas paliktņa ar Qi tehnoloģiju. Un viss. LED indikators kārbiņas priekšpusē tev ziņos, ka notiek AirPods uzlāde. Kad lādēšanas paliktņa nav pa rokai, vari uzlādei izmantot Lightning portu.

24 stundu akumulatora jauda.

Ar vienu uzlādi AirPods austiņām ir nozarē labākais klausīšanās laiks – 5 stundas 6 – untagad arī līdz 3 stundām sarunu laika . Un tās turēs tev līdzi, jo austiņu kārbiņas akumulators nodrošina vairākas uzlādes, ar kurām pietiks vairāk nekā 24 stundām klausīšanās laika. Vajag fiksi uzlādēt? Vienkārši ieliec AirPods kārbiņā uz 15 minūtēm, un iegūsi līdz 3 stundāmklausīšanās laika un 2 stundām sarunu laika.10 Lai uzzinātu strāvas daudzumu akumulatorā, vienkārši paturi AirPods blakus savam iPhone.


Stāvoklis
Iekārtas stāvoklis Jauna

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi
Atslēgvārdi: AirPods , austiņas , Apple
Apple AirPods 2 with Charging Case
199,00€
Bez nodokļa: 164,46€
  • Pieejamība: Pieejams
  • Modelis: MV7N2ZM/A
  • Svars: 8.00g
  • Izmēri: 21.30mm x 44.30mm x 53.50mm