Menu
Your Cart
Sabiedrības ar ierobežotu atbildību „DUO LITE” mājaslapā  www.volts.lv tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu mājaslapas darbību, personalizētu saturu un analizētu datu plūsmu. Noklikšķiniet zemāk, lai piekristu sīkdatņu izmantošanai tīmeklī. Ja vēlaties iepazīties ar sīkdatņu politiku vai atsaukt savu piekrišanu visām vai dažām no sīkdatnēm, lūdzu, skatiet sīkdatņu politiku.

Atteikuma tiesības

Informācija par atteikuma tiesību izmantošanu.

Jums ir tiesības 14 dienu laikā atteikties no līguma, neminot iemeslu. Atteikuma tiesību izmantošanas termiņš beigsies pēc 14 dienām, sākot no preces saņemšanas dienas. Ja termiņa beigas iekrīt valstī oficiāli noteiktā brīvdienā, atteikuma tiesības izmantojamas līdz minētā termiņa beigu datumam sekojošajai darba dienai (ieskaitot to). Lai izmantotu atteikuma tiesības, Jums ar nepārprotamu paziņojumu (piemēram, nosūtot paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu pa pastu vai e-pastu) ir jāinformē mūs (sabiedrība ar ierobežotu atbildību „DUO LITE”, juridiskā adrese: Martas iela 9-37A, Rīga, LV-1011, e-pasta adrese: hello@volts.lv) par lēmumu atteikties no noslēgtā līguma. Jūs varat izmantot šīs atteikuma veidlapas paraugu, bet tas nav obligāti. Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām.

Atteikuma tiesību izmantošanas sekas.

 Ja Jūs atteiksieties no līguma, mēs Jums atmaksāsim visus no Jums saņemtos maksājumus, tostarp piegādes izmaksas (izņemot papildu izmaksas, kas radušās tādēļ, ka Jūs esat izvēlējies piegādes veidu, kas nav mūsu piedāvātais vislētākais standarta piegādes veids), bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad mēs tikām informēti par Jūsu lēmumu atteikties no šā līguma. Atmaksāšana tiks veikta, izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kādu Jūs izmantojāt sākotnējam darījumam, ja vien neesat skaidri paudis piekrišanu to darīt citādi. Jebkurā gadījumā no Jums saistībā ar šādu atmaksāšanu netiks iekasēta nekāda maksa. Mēs varam aizturēt atmaksājumu līdz brīdim, kad mēs būsim saņēmuši preces atpakaļ vai kad Jūs būsiet iesniedzis apliecinājumu par to, ka preces ir nosūtītas atpakaļ, atkarībā no tā, kura darbība tiek izpildīta agrāk. 

Jums preces jānosūta atpakaļ vai jānodod sabiedrības ar ierobežotu atbildību „DUO LITE” juridiskajā adresē: Martas iela 9-37A, Rīga, LV-1011, bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad Jūs mums paziņojāt savu lēmumu atteikties no šā līguma. Termiņš būs ievērots, ja Jūs preces nosūtīsiet atpakaļ pirms 14 dienu termiņa beigām. Jums būs jāsedz ar preču atpakaļ atdošanu saistītās tiešās Omniva kurjera izmaksas apmēram 10 EUR apmērā (caur Omniva pakomātu Pārdevējs sūtījumus nepieņem).

Jums ir jāsaglabā no Omniva kurjera saņemtais čeks ar sūtījuma izsekošanas numuru, līdz sūtījums ir nogādāts atpakaļ. Svarīgi, lai precei ir saglabāts ārējais izskats, tās oriģinālais iesaiņojums un tā nav bojāta. Jūs esat atbildīgs par preču vērtības samazināšanos, ja preces izmantotas citos nolūkos, nevis preces pārbaudei un tās īpašību noteikšanai (Jums ir tiesības pārbaudīt preces īpašības tiktāl, ciktāl to būtu iespējams izdarīt parastā veikalā). Izmantojot atteikuma tiesības, Jūs esat atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces pārbaudes nolūkam paredzēto, par tādu preces lietošanu atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, kas nav savienojama ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos.