Menu
Your Cart
Sabiedrības ar ierobežotu atbildību „DUO LITE” mājaslapā  www.volts.lv tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu mājaslapas darbību, personalizētu saturu un analizētu datu plūsmu. Noklikšķiniet zemāk, lai piekristu sīkdatņu izmantošanai tīmeklī. Ja vēlaties iepazīties ar sīkdatņu politiku vai atsaukt savu piekrišanu visām vai dažām no sīkdatnēm, lūdzu, skatiet sīkdatņu politiku.

Piegāde

PASŪTĪJUMA IZPILDES LAIKS UN PIEGĀDE.

Pasūtījuma izpildes laiks ir 1 (viena) līdz 2 (divas) darba dienas, sākot ar nākamo darba dienu pēc Preču pasūtījuma apmaksas. Kad Preču pasūtījums ir gatavs, Klients saņem e-pastu, kur tiek informēts par to, ka Preču pasūtījums ir nodots piegādei.

Pasūtījuma piegāde tiek nodrošināta Latvijā (Rīgā un Latvijas lielākajās pilsētās), kā arī citur Eiropā.

Preču piegāde var aizņemt 1 (vienu) līdz 2 (divas) darba dienas, sākot ar nākamo darba dienu pēc Preču pasūtījuma izpildes, kad Preču pasūtījums ir nodots piegādei. Preču piegādes termiņš nav tieši atkarīgs no Pārdevēja, ņemot vērā, ka Preču piegādes termiņu var ietekmēt izvēlētais Preču piegādes veids, piegādes reģions un adrese, kā arī attiecīgā piegādes dienesta, kurš nodrošina Preču pasūtījuma piegādi, darba laiks. Ar Preču piegādes noteikumiem sīkāk iespējams iepazīties: https://www.omniva.lv/. 

Noformējot Preču pasūtījumu, Klientam ir iespēja izvēlēties sev piemērotāko Preču pasūtījuma saņemšanas veidu: 

 

Omniva pakomāti - piegāde ar Omniva pakomātu Rīgā, Latvijas lielākajās pilsētās, kā arī citās Baltijas valstīs. Piegādes laiks Latvijā 1 (viena) līdz 2 (divas) darba dienas pēc Preču nodošanas piegādei; piegādes izmaksas Latvijā 2.88 EUR (divi eiro, 88 centi), piegādes izmaksas ārpus Latvijas skatīt pie Preču pirkuma noformēšanas;

Omniva kurjera piegāde -  kurjeru serviss Latvijā un citur Eiropā. Piegādes tiek veiktas darba dienās no 10:00 līdz 18:00. Piegādes laiks 1 (viena) līdz 2 (divas) darba dienas pēc Preču nodošanas piegādei; piegādes izmaksas Latvijā 10 EUR (desmit eiro, 00 centi), piegādes izmaksas ārpus Latvijas skatīt pie Preču pirkuma noformēšanas.

Visi piegādes veidi tiek nodrošināti ar izsekošanas kodu. 

Pasūtījums tiek piegādāts Klientam vai personai, kura norādīta Preču pasūtījumā kā šī Preču pasūtījuma saņēmējs, uz adresi, kura norādīta kā Preču saņemšanas adrese. 

Gadījumos, kad Prece nav piegādāta Klientam, tās nozaudēšanas pasta (kurjerpasta) dienesta darbinieku vainas dēļ, Pārdevējs atlīdzina Klientam apmaksātās Preces un piegādes vērtību tikai pēc tam, kad Pārdevējs ir saņēmis no pasta dienesta nozaudēšanas apliecinājumu vai kompensāciju.

Pārdevējs nav atbildīgs par Preču piegādes nokavējumu, kas radies izvēlētā piegādātāja vainas dēļ, savlaicīgi nepiegādājot Preces. Ja Klients nav saņēmis savu pasūtījumu 30 dienu laikā no nosūtīšanas dienas, tas par šo faktu informē Pārdevēju, nosūtot informāciju uz pa e-pastu hello@volts.lv, norādot sava pirkuma numuru un datumu, un puses vienojas par papildu Preču piegādes termiņu. Klientam ir tiesības vienpusēji lauzt līgumu, ja: (a) Pārdevējs ir atteicies piegādāt preci; (b) piegāde līgumā no teiktā termiņā ir uzskatāma par būtisku noslēgtā līguma rakstura kontekstā; (c) Klients pirms līguma noslēgšanas ir informējis Pārdevēju par to, ka piegāde līgumā noteiktajā termiņā ir būtiska; (d) Preces netiek piegādātas papildu termiņā. Ja Klients ir vienpusēji atkāpies no līguma tādēļ, ka Pārdevējs termiņā nav veicis piegādi, Pārdevējam ir pienākums bez nepamatotas kavēšanās atmaksāt Klientam visas saskaņā ar līgumu Klienta samaksātās naudas summas.